A  A  A
Lapas karte






Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes








Izglītība » Olimpiāžu rezultāti » Metodisko apvienību olimpiāžu rezultāti

» Valsts olimpiāžu novada posmu rezultāti
» Metodisko apvienību olimpiāžu rezultāti


Metodisko apvienību novada olimpiādes un konkursi 2017./2018.m.g.
Angļu valoda 9.klasei
1.vieta: Nora Blūma, Cēsu 2.pamatskola, skolotājs Kārlis Caune
2.vieta: Hermanis Arigo Auzāns, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Silvija Samsone
3.vieta: Kārlis Dieviņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Karīna Rutmane; Daniels Vītols, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Ieva Jemste; Rosa Saulīte, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Antra Bāliņa-Diega
Atzinība: Zelma Emīlija Gārša, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Karīna Rutmane; Anete Mize un Marta Jirgensone, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ineta Ābola; Albīne Romina un Linda Sindija Rence, abas Cēsu 2.pamatskola, skolotājs Kārlis Caune; Beatrise Baijere, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Silvija Samsone; Renārs Robergs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ieva Pētersone               
 
Konkurss „Rēķini galvā 2017”
1.klase
1.vieta: Anna Puncule, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne
2.vieta: Artūrs Mihailovs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Aiva Zirne
3.vieta: Teodors Grāpis, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa
Atzinība: Dāvids Lapšāns, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa
Atzinība: Martins Puņeiko, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne
Atzinība: Roberts Driba, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne 
2 .- 3.klase
1.vieta: Ervīns Mihailovs, 3.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Iveta Freivalde
2.vieta: Alise Neimande, 2.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Olte
3.vieta: Gregors Kreicbergs, 3.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Iveta Daiga
Atzinība: Gustavs Patriks Radziņš, 2.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Olte
Atzinība: Marsels Vaško, 2.kl., Cēsu internātpamatskola - attīstības centrs, skolotāja Inga Kreicberga
Atzinība: Renārs Capars, 3.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Aldona Melbārde
4.-6.klase
1.vieta: Artūrs Supe, 6.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Antra Avena
2.vieta: Ance Kravale, 5.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere
3.vieta: Marta Lupkina, 5.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere
Atzinība: Ralfs Reinsons, 6.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane
Atzinība: Hedviga Mieze, 6.kl., Cēsu internātpamatskola - attīstības centrs, skolotāja Dzintra Raibace
Atzinība: Lauris Groševs, 4.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne
Atzinība: Nikola Jakovska, 4.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Lidija Vilnīte
Atzinība: Patriks Jermolājevs, 4.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa
7.- 9.klases meitenes
1.vieta: Evija Velvele, 7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
2.vieta: Elīze Ropša, 7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
3.vieta: Monta Cekula, 9.kl., Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Gita Vītoliņa
Atzinība: Betija Skrastina, 7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
Atzinība: Marija Ozola, 9.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska
Atzinība: Kate Anete Jansone, 9.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartušēvica
7.- 9.klases zēni
1.vieta: Mārtiņš Grīnbergs, 9.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska
2.vieta: Jēkabs Eglītis, 7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
3.vieta: Rūdolfs Zvejs, 9.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska
Atzinība: Rodrigo Smilga, 7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
Atzinība: Arturs Podziņš, 8.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska
Atzinība: Igors Vinogradovs, 8.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
 
Ģeogrāfijas olimpiāde 8.klases komandām
1.vieta: Cēsu 2.pamatskolas komanda - Daniels Dadzītis, Elīna Griezne, Marta Alsberga,
skolotāja Sandra Grundīza
2.vieta: Cēsu Valsts ģimnāzijas 1.komanda - Renārs Šķesteris, Matīss Timermanis, Maksis Biezbārdis, skolotāja Inguna Gaile
3.vieta: Cēsu Valsts ģimnāzijas 2.komanda - Tīna Krastiņa, Kārlis Kide, Katrīna Paula Valdmane, skolotāja Inguna Gaile
Atzinība: Cēsu 1.pamatskolas komanda - Līva Krēgere, Elizabete Krūmiņa, Elīza Ziediņa, skolotāja Līga Ābola
 
 
Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas
metodiķe Biruta Dambīte             

Printēt