Pasākumu kalendārs
<< Maijs 2017 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
A  A  A
Lapas karte






Cik bieži Tu apmeklē Cēsu mājaslapu?
 Skatīt atbildes








Novads » 2017.gada Pašvaldību vēlēšanas » Cēsu novada Vēlēšanu komisijas paziņojumi » Vēlēšanu komisiju izveidošana

Izraksts no CĒSU NOVADA VĒLĒŠANU KOMISIJAS
SĒDES PROTOKOLA


Cēsīs, 2017.gada 18.aprīlī
Sēdē piedalās 7 vēlēšanu komisijas locekļi (Līga Dzemido, Gunars Grundmanis, Jānis Gruntmanis, Jānis Kazainis, Jurijs Mariņenko, Dace Ošiņa, Valda Švāne)

Sēdi vada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Līga Dzemido
Protokolē vēlēšanu komisijas sekretārs Jānis Kazainis

Darba kārtība:
1. Vēlēšanu iecirkņa komisiju vēlēšanas
L. Dzemido ziņo, ka līdz 2017. gada 13.aprīlim ir pieņemti 54 iesniegumi un iepazīstina ar Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidātu pieteikumiem pašvaldību vēlēšanām saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5. panta pirmo daļu, Cēsu novada vēlēšanu komisija, atklāti balsojot, ar 6 balsīm – par, pret – nav, atturas – 1, nolemj:

1. Ievēlēt 362. vēlēšanu iecirknī – CĒSU NOVADA PAŠVALDĪBAS ĒKA iecirkņa komisiju šādā sastāvā:
1.1 Ija Groza – priekšsēdētāja;
1.2 Liene Slotina - Bērziņa – sekretāre;
1.3 Gita Šneidere;
1.4 Anita Kociņa;
1.5 Kristīne Kaminska;
1.6 Inga Jurgena;
1.7 Ģirts Fūrmanis.

2. Ievēlēt 363. vēlēšanu iecirknī – firma „CATA” iecirkņa komisiju šādā sastāvā:
1.1 Vija Žbanova – priekšsēdētāja;
1.2 Zanda Podziņa – sekretāre;
1.3 Ligita Kārkliņa;
1.4 Inguna Ģipsle;
1.5 Valters Kuzņecovs;
1.6 Malda Kezika;
1.7 Ina Vītiņa.

2. Ievēlēt 364. vēlēšanu iecirknī – 1. PAMATSKOLA iecirkņa komisiju šādā sastāvā:
2.1 Anna Būre – priekšsēdētāja;
2.2 Ilze Breide – sekretāre;
2.3 Solvita Būre;
2.4 Antra Avena;
2.5 Vilnis Briedis;
2.6 Selga Lukjanska;
2.7 Laine Ūdre.

3. Ievēlēt 365. vēlēšanu iecirknī- PILSĒTAS ĢIMNĀZIJA iecirkņa komisiju  šādā sastāvā:
3.1 Olita Neimande – priekšsēdētāja;
3.2 Diāna Siliņa – sekretāre;
3.3 Aiva Zirne;
3.4 Ilmārs Siliņš;
3.5 Margarita Grāvere;
3.6 Lidija Lisovska;
3.7 Inese Kukaine.

4. Ievēlēt 387. vēlēšanu iecirknī – PAGASTA PĀRVALDE iecirkņa komisiju šādā sastāvā:
4.1 Pāvels Dzalbs – priekšsēdētājs;
4.2 Inga Andersone – sekretāre;
4.3 Tamāra Bukovsa;
4.4 Uldis Voitkevičs;
4.5 Jāzeps Meikstums;
4.6 Vita Knāķe;
4.7 Jānis Ozoliņš.

5. Ievēlēt 971.vēlēšanu iecirknī – CĒSU 2. PAMATSKOLA iecirkņa komisiju šādā sastāvā:
5.1 Ija Brammane – priekšsēdētāja;
5.2 Inga Kacēna – sekretāre;
5.3 Agita Kalēja;
5.4 Laura Žagare;
5.5 Ojārs Bicāns;
5.6 Vita Golubova;
5.7 Andra Pogule.

6. Iekļaut iecirkņa komisiju locekļu kandidātu sarakstā:
6.1 Agris Peipiņš;
6.2 Agita Alksnīte;
6.3 Ieva Bambāne;
6.4 Sigita Romanovska;
6.5 Una Liepiņa.

7. Neiekļaut iecirkņa komisiju locekļu kandidātu sarakstā:
7.1 Iveta Zāģere;
7.2 Ilze Poļikarpova;
7.3 Drosma Baze;
7.4 Jānis Eglīte;
7.5 Andris Astahovskis;
7.6 Sandris Eglītis;
7.7 Oskars Bībers.

Cēsu novada vēlēšanu komisija


Printēt