Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2014 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Eiro kalkulators
Ls:
€:
A  A  A
Lapas karte


Visbiežāk apmeklēju www.cesis.lv mājas lapu, lai
 Skatīt atbildes
Novads » Cēsu novada biedrības » Kultūra, vēsture, vide

Biedrība “Culturelab”
Kultūra, kultūrpolitika, pilsētplānošana, reģionālā attīstība

Biedrība “Culturelab” (kultūras laboratorija) ir dibināta 2005. gadā ar mērķi veicināt ilgtspējīgu sabiedrības sociālo un ekonomisko attīstību, stratēģiski un novatoriski izmantojot kultūras resursus. “Culturelab” meklē kultūras un citu nozaru krustpunktus, paplašinot kultūras robežas, – veido mājas lapu “Kultūra un attīstība”, organizē izglītojošus seminārus, konferences, tulko un publicē grāmatas, piedalās kultūrpolitikas pētniecības projektos Latvijā un Eiropā. 

Kontaktinformācija - Ilona Asare (tālrunis: 26011102, e-pasts: info@culturelab.com), juridiskā adrese - L.Paegles 2d-26, Cēsis, LV-4101, mājas lapa: http://www.culturelab.com
Sabiedrības labuma organizācijas statuss - IrBiedrība „Harmonija”
Kultūra, literāras sabiedriskās aktivitātes

Kultūras biedrība „Harmonija” dibināta 1993.g.novembrī. Mūsu mērķis - apvienot Vidzemes novada literātus un citu kultūras nozaru cilvēkus. Biedrībā ir 73 biedri. Pašreizējā darbība:
Sadarbībā ar laikrakstu "Druva" tiek organizēts ikgadējais Īso stātu konkurss no 1998.gada.
Organizē muzikāli literārus izbraukumu pasākumus uz skolām, klubiem, bibliotēkām u.c., kuros piedalās dzejnieki, prozaiķi, gleznotāji.
Sadarbība ar Gulbenes literātu apvienību "Autogrofās", Alūksnes apvienību "Ezerlāse".
Popularizē - izdod Cēsu rajona literātu darbus. Izdotas jau 33 rāmatas, t.sk. "Cēsu hronika", "Vidusvidzemnieku biogrāfiskā vārdnīca", "Pie tēvu zemes dārgās" u.c.
Reizi kvartālā izdod literāro biļetenu "Harmonija".

Kontaktinformācija - Astrīda Kamša (tālrunis: 26726443), Dzidra Olengoviča (tālrunis: 29392975), e-pasts: harmonijakb@inbox.lv, adrese - Dzintara iela 9, Cēsis.Biedrība „Kultūrvēsturiskās vides saglabāšanas biedrība”
Kultūra, vēsture, folklora, amatniecība, tradicionāla kultūra, starpnozares pētījumi

Biedrība nodarbojas ar Latvijas tradicionālas materiālas un nemateriālas kultūras izpēti un popularizēšanu.

Viens no biedrības projektiem - "Ruckas Radošās darbnīcas" - Muižas ielā 3, Cēsīs, Ruckas parkā.

Kontaktinformācija - Arsenijs Šenroks (tālrunis: 22356000, e-pasts: kvsbcesis@gmail.com), mājas lapas - http://kvsbcesis.blogspot.com, http://www.draugiem.lv/kvsb/, http://lv-lv.facebook.com/kvsb.cesis, https://twitter.com/kvsbcesis
Sabiedrības labuma organizācijas statuss – IrTradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe”
Kultūra

Biedrības darbības mērķis ir popularizēt latviešu tradicionālo kultūru un kultūrvēsturiskās vērtības, attīstīt starptautiskus kultūras sakarus, organizēt izstādes, koncertus, festivālus, izglītojošus pasākumus, seminārus, meistarklases, un citus publiskus pasākumus, organizēt starptautiskus kultūras apmaiņas projektus, tādējādi popularizējot Latvijas kultūru pasaulē un citzemju kultūru Latvijā.

Kontaktinformācija - Inese Roze (tālrunis: 29199870, e-pasts: sikroze@inbox.lv)
Sabiedrības labuma organizācijas statuss - NavDabas un pieminekļu aizsardzības biedrība
Vide, kultūrvēsture

Biedrība veicina dabas un kultūrvēsturisko objektu saglabāšanu un sakopšanu. Piedalās un organizē dažādus projektus, kas saistīti ar vides tematiku.

Kontaktinformācija - Vanda Gasiņa (tālrunis: 29196252, e-pasts: ldpab.cesis@inbox.lv)
Sabiedriskā labuma organizācijas statuss - NavBiedrība „Cēsu rajona Zemnieku apvienība”
Lauku attīstība, lauksaimnieki

Biedrība uz brīvprātības principiem apvieno fiziskas un juridiskas personas, kuru darbība saistīta ar lauksaimniecību. To veidojušas dažādu nozaru rajona lauksaimnieku organizācijas, iesaistoties aktīviem lauksaimniekiem. Darbības mērķis – veidot informatīvu saiti starp zemnieku un Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības padomi (LOSP), Zemkopības ministriju, dažādām lauksaimnieku u.c. sabiedriskajām organizācijām. Darbības jomas: informācijas iegūšana, apkopošana, izplatīšana, lauksaimnieku un patērētāju interešu aizstāvība, priekšlikumu izstrāde, semināru, sapulču rīkošana, lauku sociālās un dabas vides saglabāšana, konsultācijas. 

Kontaktinformācija - CZA izpilddirektore Dace Kalniņa (tālrunis: 29330807), CZA valdes priekšsēdētāja Glorija Zaļaiskalna (tālrunis: 29140270), e-pasts: cza@apollo.lv, mājas lapa: www.losp.lv
Sabiedriskā labuma organizācijas statuss - navNodibinājums Dabisks.lv
Daba un cilvēks

Nodibinājuma dabisks.lv ideja ir radīt projektu, kas šodien sadrumstaloto informāciju par dabas izziņas piedāvājumu Vidzemē apvienotu vienā vispusīgā un ērti lietojamā interneta tehnoloģijās balstītā tūrisma produktā ar nosaukumu www.dabisks.lv, tādējādi veidojot Vidzemes kā zaļā reģiona tēlu Latvijā un vienlaicīgi stiprinot Latvijas kā zaļas un dabiskas valsts tēlu pasaulē.

Kontaktinformācija - Ilze Žagare, mob. tālrunis: 29486948, e-pasts: ilze.zagare@dabisks.lv
Sabiedrības labuma organizācijas statuss - irBiedrība „ Art Cēsis”
Kultūras norišu producēšana un izstāžu organizēšana

Biedrība dibināta 2010. gada aprīlī ar mērķi veicināt ilgtspējīgu sabiedrības garīgo, sociālo un ekonomisko attīstību, stratēģiski un inovatīvi izmantojot kultūras resursus.
Galvenie biedrības darbības uzdevumi ir:
-veicināt kultūras attīstību, jaunradi un kultūras vērtību saglabāšanu;
-paplašināt sabiedrības izglītības, informācijas, pieejamības un līdzdalības iespējas vizuālās mākslas un citās kultūras nozares jomās;
-veicināt sabiedrības pilsonisko līdzdalību un iniciatīvu reģionālās un vietējās kultūras attīstības plānošanā un īstenošanā;
-sekmēt valsts un privātās partnerības sekmīgu sadarbības kultūras projektu attīstību.

Kontaktinformācija - Inese Ciekure, mob. tālrunis: 29225402, juridiskā adrese: Egļu iela 4, Cēsis.Cēsu Pils ģilde
Kultūra, māksla, pētniecība

Cēsu Pils ģilde ir sabiedrisks fonds, kura mērķis ir veicināt Cēsu pils izpētes un atjaunošanas darbus, rūpēties par Cēsu pilsētas un Cēsu pils vārda atpazīstamību, regulāri veicot visdažādākās mūzikas, arhitektūras un mākslas aktivitātes Cēsu pils kompleksā. Cēsu pils ģildes dibinātāji ir sabiedrībā labi pazīstami inteliģences pārstāvji. Pils ģilde organizē Mākslas festivālu “Cēsis”, kurā skatītājiem ik vasaru tiks piedāvāts augstvērtīgs laikmetīgās mākslas un mūzikas profesionāļu sniegums.

Kontaktinformācija - Tālrunis: 26667788, e-pasts: gilde@cesis.lv, adrese: Baznīcas laukums 1, Cēsis

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt